Conorowi McGregorowi pozostały dwie walki w kontrakcie z UFC, ale zawodnik nie kryje, że nie planuje szukać innego pracodawcy w przyszłości.Conor McGregor walczy dla UFC od 2013 roku. W tym czasie stał się największą gwiazdą MMA na świecie i zawodnikiem zarabiającym największe pieniądze. Irlandczyk w rozmowie z Arielem Helwanim w programie The MMA Hour przyznał, że zostały mu już tylko dwie walki w kontrakcie z UFC, ale dodał też, że nie chce szukać sobie innego pracodawcy.

-,,Dla mnie UFC jest najwyższym szczytem. To jest firma, którą kocham i z którą chcę pozostać do końca kariery. Zostały mi dwie walki w kontrakcie i mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę. Chcę być w UFC, to jest moje miejsce, najważniejsze. Zobaczymy co się wydarzy. Mam nadzieję, że oni czują to samo. Uwielbiam UFC. To jest firma, która odmieniła moje życie. Dała mi bardzo dużo i pomogła w wielu życiowych sytuacjach. UFC to moja firma.”

Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem. Złamał też w trakcie walki nogę i przez to musiał zrobić dłuższą przerwę od startów.Teraz Conor szykuje się do powrotu do oktagonu UFC. Najpierw jednak będzie rywalizował z Michaelem Chandlerem w programie The Ultimate Fighter. Później dojdzie do walki, ale na razie cały czas nie jest znana data tego pojedynku.