NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Zobaczył przemówienie Putina i zareagował. „Rosją rządzi przestępca”

Były mistrz świata wagi ciężkiej Władimir Kliczko w ostrym tonie odpowiedział na absurdalne słowa prezydenta Rosji Władimira Putina.

W swoim wtorkowym (21 lutego) orędziu prezydent Władimir Putin oskarżył świat Zachodu o rozpoczęcie wojny w Ukrainie. Kolejny już raz powtórzył, że Ukrainą rządzą neonaziści.- Z konsekwencją krok po kroku będziemy realizować stojące przed nami zadania – zapowiedział Putin. Rosja przystąpiła do inwazji zbrojnej 24 lutego 2022 r.Niedorzeczne przemówienie rosyjskiego prezydenta skomentował na Twitterze Władimir Kliczko, były mistrz świata wagi ciężkiej. Jego starszy brat – Witalij Kliczko – od 2014 r. jest merem Kijowa.

-,,Atakujący jest ofiarą, wojna jest pokojem… Rosją rządzi przestępca żyjący w fantazji. Ale ta fałszywa rzeczywistość tworzy prawdziwe ofiary. Zamiast wygłaszać przemówienia, powinni raczej działać: Do domu!” – napisał na portalu społecznościowym 46-letni Kliczko.Ukraina od prawie roku stawia zacięty opór atakującej w bestialski sposób Rosji. Państwo-agresora używa rakiet, brutalnie zabijając niewinnych cywilów i niszcząc infrastrukturę.

AI Chatbot Avatar