Wiadomo, kiedy przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zmarłego Mateusza Murańskiego. „Super Express” ustalił, że dojdzie do niej w piątek. Przeprowadzone zostaną także badania toksykologiczne, których wyniki będą znane za kilka tygodni.

 W środę prokuratura poinformowała o śmierci Mateusza Murańskiego. Został on znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Miał 29 lat. Jego śmierć poruszyła środowisko freak fightów w Polsce. Sam Murański swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu zeszłego roku. Podczas gali High League przegrał wtedy przez dyskwalifikację z Pawłem Bombą.Wiadomo już, kiedy dojdzie do sekcji zwłok zmarłego. – W piątek przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Być może tego samego dnia będą znane jej wyniki – przekazała prokurator Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.Prokuratura potwierdziła też, że w przypadku Murańskiego będą prowadzone badania toksykologiczne, które będą miały na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci. Wyniki badań mogą być znane dopiero za kilka tygodni.

Mateusz Murański to jeden z najbardziej znanych freak fighterów w Polsce. Był gwiazdorem Fame MMA i High League. Próbował też swoich sił w aktorstwie. Widzom był doskonale znany z produkcji telewizji Puls „Lombard. Życie pod zastaw”. Ostatnio zagrał epizodyczną rolę w filmie „IO” Jerzego Skolimowskiego.