Na gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca, nie może zabraknąć jednego z najlepszych polskich stójkowiczów wagi ciężkiej, Arkadiusza Wrzoska (2-0, 1 KO).

Reprezentant Uniq Fight Club po raz drugi zawalczy dla KSW przed własną publiką w Warszawie, tym razem jednak wystąpi na PGE Narodowym. Arkadiusz Wrzosek ma za sobą dwie świetne walki w KSW. W sierpniu 2022 roku na warszawskim Torwarze zadebiutował w okrągłej klatce zderzając się z Tomaszem Sararą i po efektownym, brutalnym pojedynku rozbił go pod koniec trzeciej rundy. Starcie zostało wybrane walką wieczoru, a zawodnicy nagrodzeni bonusami.Warszawiak powrócił do okrągłej klatki w styczniu tego roku i podczas gali KSW w Libercu zrewanżował się w ekscytującym boju Tomasowi Moznemu, który pokonał go niegdyś w kickboxingu. To starcie również zostało wybrane najlepszą konfrontacją wieczoru.

Przed wejściem do KSW Wrzosek zdobył pokaźne doświadczenie w sportach uderzanych. Dzierżył tytuł amatorskiego mistrza świata w K1, mistrza Europy w muay thai oraz zdobył wiele medali mistrzostw Polski w tych dyscyplinach sportu. Jest byłym mistrzem organizacji FEN oraz byłym zawodnikiem prestiżowej marki Glory, w której między innymi znokautował prawdziwą legendę kickboxerskich ringów, Badra Hariego.

Rywal Arkadiusza Wrzoska na galę XTB KSW Colosseum 2 zostanie wkrótce ogłoszony