Zebaztian Kadestam chce zmierzyć się z Roberto Soldiciem

Zebaztian Kadestam chce jako pierwszy zmierzyć się z Roberto Soldiciem w organizacji ONE Championship. Szwed na gali ONE on Prime Video 1 w Singapurze ciężko znokautował Iuiergo Lapicusa, a później wyzwał do walki „Robocopa”.

Kadestam potrzebował jedynie 57 sekund, aby znokautować Mołdawianina. Brutalny prawy podbródkowym powalił przeciwnika na matę.Szwed to król nokautu. „Bandyta” wygrał dzięki sile swoich ciosów aż 12 z 14 walk. 31-latek jest weteranem organizacji ONE Championship, w której rywalizuje już od 2017 roku. Po szybkiej i efektownej wygranej Zebaztian Kadestam wyzwał do walki nowy nabytek azjatyckiej organizacji, Roberto Soldicia.

-„Słyszałem, że zakontraktowali potwora. Ja uwielbiam walczyć z potworami. Roberto Soldić, zróbmy to!” – powiedział Szwed.

Na odpowiedź „Robocopa” nie trzeba było długo czekać. Były, podwójny mistrz KSW podczas gali w Singapurze został przedstawiony kibicom i od razu odniósł się do wyzwania rzuconego mu przez Szweda.

– ,,Akceptuję wyzwanie, zróbmy to! Jestem gotowy. To dobrze, że niektórzy sami wyzywają mnie do walki. Jestem super zmotywowany „!- powiedział Soldić.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »