NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

„Zabiorę mój pas tym dwóm klaunom” – Khamzat Chimaev ostro o Leonie Edwardsie i Kamaru Usmanie

Khamzat Chimaev zdecydowanie nie jest entuzjastą umiejętności Leona Edwardsa oraz Kamaru Usmana. Czeczen zapowiada zdobycie pasa wagi półśredniej UFC.Podczas nadchodzącej gali UFC 286, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 marca, w Londynie, dojdzie do mistrzowskiego rewanżu. Wydarzenie uświetni walka o tytuł wagi półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem, a Kamaru Usmanem. W poprzednim starciu popularny „Rocky” zdobył pas amerykańskiej organizacji. Usman kontrolował pojedynek na UFC 278 w sierpniu 2022, by na niespełna minutę przed końcem oberwać pięknym kopnięciem w głowę. Tym samym pas zmienił swojego właściciela.

Na temat obydwóch bohaterów walki wieczoru UFC 286 wypowiedział się Khamzat Chimaev w jednym z komentarzy na Instagramie. Popularny „Borz” pozostaje pewny swego i deklaruje zdobycie mistrzostwa wagi półśredniej. Dodatkowo nie okazuje większej sympatii obydwóm zawodnikom.

-,,Wkrótce zabiorę mój pas tym dwóm klaunom.”

Chimaev (MMA 12-0) pozostaje niepokonany w zawodowej karierze MMA. W ostatniej walce poddał Kevina Hollanda w pierwszej rundzie UFC 279 z września 2022. 11 z 12 zwycięstw zdobywał kończąc przeciwników przed czasem. Chimaev zajmuje 3. miejsce w klasyfikacji kategorii półśredniej UFC. Na chwilę obecną „Borz” nie ma zaplanowanego pojedynku.

AI Chatbot Avatar