NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

„Z kim, k*rwa, będę walczył?” – Phil De Fries wciąż czeka na rywala na KSW 79

Choć występ Phila De Friesa na KSW 79 ogłoszony jest od bardzo dawna, wciąż nie wiadomo, z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Brytyjczyk w swoim stylu odniósł się do tego w mediach społecznościowych.

Absolutny dominator królewskiej kategorii KSW – Phil De Fries (22-6), po raz kolejny zamelduje się w tamtejszej klatce 25 lutego. Dojdzie do tego na gali w Czechach, a konkretniej w Libercu. Do tego wydarzenia został już tylko nieco ponad miesiąc, a wciąż oficjalnie nie ogłoszono, z kim Brytyjczyk skrzyżuje rękawice. Kibice mocno liczyli, iż informację tę poznają podczas wczorajszego szczecińskiego eventu, jednakże tak się nie stało.

Nie zajęło dużo czasu, by i sam główny zainteresowany się do tego ustosunkował. Szybko wrzucił zdjęcie, okraszając je krótkim komentarzem.

„Z kim, k*rwa, będę wtedy walczył

Spekulacje kibiców dotyczące kolejnego wyzwania dla mistrza nie zostały więc w żaden sposób ucięte. Jako jednego z potencjalnych kandydatów do walki wymienia się jego byłego pogromcę, Todda Duffee’ego (9-3). On sam jakiś czas temu podgrzał atmosferę, dodając wymowny wpis pod jednym z postów polskiej organizacji. Zbliża się więc brytyjsko-amerykański rewanż?