NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Wyciekło nagranie z nagim Popkiem

W internecie nic nie ginie. Zasadę tej na własnej skórze poznało już wiele osób, przede wszystkim celebrytów i do tej grupy dołączył teraz Popek. W sieci pojawiło się bowiem nagranie z gwiazdorem PRIME MMA i raperem, na którym widać go kompletnie nagiego, pozującego przed lustrem ze swoim penisem w ręce. Niedługo po tym, jak nagranie pojawiło się w sieci, glos zabrał sam zainteresowany.

Słuchacze Popka oraz fani freak-fightu doskonale wiedzą, że Paweł Mikołajuw jest bez dwóch zdań jedną z barwniejszych postaci w Polsce i niejednokrotnie robiło się już o nim głośno, chociażby kiedy popularność zyskiwał „Gang Albanii”. Na swoje nieszczęście, ostatni rywal Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego na gali PRIME MMA 4 na własnej skórze przekonał się, że w internecie nic nie ginie i niekiedy różne treści mogą trafić do szerszego grona odbiorców, niż pierwotnie zakładano. A tak właśnie stało się, kiedy w sieci pojawiło się nagranie z nagim Popkiem. 

Na filmie widać gwiazdora PRIME MMA oraz rapera, który początkowo stoi przed lustrem w toalecie, ze spuszczoną bielizną tak, że w odbiciu widać jego przyrodzenie, za które Popek się łapie nagrywając film wideo, przeznaczony najprawdopodobniej dla kobiety, która udostępniła go w internecie. Niedługo po tym, jak film ujrzał światło dzienne Popek za pośrednictwem swojego Instagrama dał do zrozumienia, że wie kto jest odpowiedzialny za publikację tego nagrania. Zobaczcie, co znajdowało się na filmie, poniżej!