NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Wotore 6. Karra walk! Gdzie oglądać walkę Marcin Najman – Paweł Jóźwiak?

Już za kilka godzin, dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Marcin Najman – Paweł Jóźwiak. Powrót „El Testosterona” odbędzie się w walce na gołe pięści w ramach gali Wotore 6. Oprócz tego starcia zobaczymy 10 innych walk. Transmisja tylko online.

Już o godzinie 20:00 rozpocznie się gala Wotore 6. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej organizacji, ponieważ w co-main evencie dojdzie do niezwykle medialnej walki. Mowa o pojedynku Marcin Najman – Paweł Jóźwiak. Transmisja tego wydarzenia odbędzie się wyłączone online poprzez PPV. Koszt dostępu do gali wynosi 34,99 złotych. Dostęp jest możliwy wyłącznie poprzez stronę tv.wotore.com.

Fani sportów walki podczas gali WOTORE 6 otrzymają dużą dawkę walk na gołe pięści. Główną częścią wydarzenia będzie turniej, w którym w systemie pucharowym zmierzy się ośmiu zawodników. To jednak nie wszystko.Podczas piątkowego wydarzenia odbędzie się finał turnieju WOTORE 5. Czekają nas również dwa SuperFighty oraz dwa główne wydarzenia wieczoru. W main evencie zmierzą się Denis Labryga oraz Piotr Więcławski. Natomiast najbardziej medialny pojedynek to co-main event i zestawienie Marcin Najman – Paweł Jóźwiak. Powrót „El Testosterona” powinien odbyć się po godzinie 23:00.

Karta walk WOTORE 6:

Main event: Denis Labryga – Piotr Więcławski

Co-main event: Marcin Najman – Paweł Jóźwiak

Finał WOTORE 5: Raul Joshua Stir – Bartosz „Ufol” Kwiatkowski

SuperFight: Patryk Hebel – Franco Tenaglia

SuperFight: Jędrzej Durski – Paweł Gołębiewski

Turniej WOTORE 6:

Artur Piekutowski – Mateusz Grzegorzewski

Krzysztof Szustak – Allal Hamza

Dariusz Sobczak – Krzysztof Zaradny

Michał Kornacki – Fabian Rulewski

Początek gali WOTORE 6: 20:00. Transmisja TV: Brak. Stream online:  PPV – https://tv.wotore.com/r/SWIATWALK