Wnuk Muhammada Alego zastopował kolejnego rywala.

Nico Ali Walsh (4-0, 3 KO) świetnie radzi sobie na ringu zawodowym. Wnuk Muhammada Alego zastopował kolejnego rywala. Tym razem jego wyższość musiał uznać Jeremiah Yeager (1-2-1, 1 KO) na gali w Tulsie.

 
To pierwszy triumf Walsha pod okiem nowego trenera – Rocharda Slone’a. 21-latek zwyciężył po raz czwarty, trzeci raz przed czasem.
 
– Myślę, że najważniejsze było zachowanie spokoju, co zrobiłem. Kolejnymi istotnymi elementami były uniki i szczelna obrona – w tym się poprawiłem. Walczyłem w zeszłym miesiącu, więc jeśli dokonałem drobnych ulepszeń w tak krótkim czasie, to pokrzepiające jest co mogę zrobić w mojej następnej walce – powiedział Nico Ali Walsh.
 
 

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »

Łokieć w głowę!

Cios łokciem jest zabroniony w większości sportów walki. Wyjątkiem jest muay thai oraz niektóre organizacje MMA, czy Valetudo jak WOTORE które zezwalają na cios łokciem w określony sposób. Głównym

Czytaj więcej »