Weteran Alexey Oleinik poddał w pierwszej rundzieAlexey Oleinik

W walce karty przedwstępnej gali UFC 273 w Jacksonville  45-letni weteran Alexey Oleinik (60-16-1) poddał w pierwszej rundzie młodszego o 16 lat Jareda Vanderę (12-8), który wziął ten pojedynek w zastępstwie.

 Oleinik swoim zwyczajem rozpoczął od obszernych cepów, celem skrócenia dystansu i dwa cepy Oleinika doszły celu. Rosjanin próbował więc obalenia, ale Amerykanin dobrze się wybronił. Vanderaa dobrze balansował, gnębiąc Oleinika prostymi.Boa Dusiciel zdołał jednak wciągnąć rywala do parteru, chwytając go, za co się tylko dało. Jednak Vanderaa wyszedł obronną ręką z kotła parterowego, zachodząc rywalowi za plecy. Oleinik zdołał jednak się wykaraskać, odzyskując dominującą pozycję,  trafiając nawet na chwilę  za plecy Amerykanina.Rosjanin przechodząc do pozycji bocznej wybrał rękę i głowę Vanddery, rozrywając niemiłosiernie. Amerykanin nie miał szans i odklepał! Pokonując Amerykanina, Oleinik przerwał czarną serię trzech porażek, prawdopodobnie ratując się też przed zwolnieniem z organizacji.

https://twitter.com/UFCEurope/status/1512939824948432899?t=PeSSORWTDWwVENVmPccH0w&s=19

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »