NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

WASYL zwyciężył z MARIO w superwalce na gołe pięści!

Marcin Wasilewski odniósł zwycięstwo gali GROMDA 11. „WASYL” pokonał Mariusza „MARIO” Kruczka w dodatkowej superwalce na gołe pięści.

Obaj zawodnicy nie podejmowali zbędnego ryzyka na początku walki. Na pierwszy cios musieliśmy czekać kilkadziesiąt sekund. Wasilewski i Kruczek walczyli bardzo spokojnie, ale presję wywierał „WASYL”, który spychał Mariusza w kierunku lin. Ciosów w pierwszej rundzie było niewiele, lecz częściej trafiał Wasilewski.„MARIO” zaatakował zamaszystym sierpowym, na co „WASYL” odpowiedział równie mocną kontrą. Marcin i Mariusz w dalszym ciągu walczyli bezpiecznie, choć „MARIO” coraz częściej zaczął inicjować ataki. Kruczek skracał dystans krótkimi szarżami, a Wasilewski starał się bić z dystansu.

„WASYL” atakował ciosami przede wszystkim z prawej ręki. Kruczek dalej przeprowadzał szybkie zrywy do przodu, ale jego akcje nie przynosiły zamierzonego rezultatu. Marcin wyprowadzał pojedyncze uderzenia, zachowywał koncentrację i nie wchodził w otwarte wymiany z rywalem.Na początku czwartej rundy zawodnicy wyprowadzili najwięcej uderzeń od początku boju. Nagle Kruczek upadł na deski, sygnalizując możliwą kontuzję kolana. Mariusz wrócił do walki, ale Wasilewski wykorzystał jego uraz i przeszedł do zdecydowanej ofensywy. „MARIO” upadł na deski, a z jego narożnika został rzucony ręcznik.