W wieku 33 lat odszedł od nas 8-krotny Mistrz Świata, czarny pas Cicero Costha – Leandro Lo

Menu

Leandro Lo nie żyje

fot. instagram.com/unityjiujitsu

Tragiczne newsy ogarnęły dziś całe środowisko BJJ na świecie. W wieku 33 lat odszedł od nas 8-krotny Mistrz Świata, czarny pas Cicero Costha – Leandro Lo. 

Jak podaje źródło, brazylijski portal Globo, Leandro Lo w sobotni wieczór w jednym z nocnych klubów miał wdać się w sprzeczkę w której próbował uspokoić sytuację neutralizując agresora przewracając go do parteru. Chcąc upewnić się, że to koniec sytuacji zadał mu pytanie czy odpuszcza po czym ten odpowiedział twierdząco, a następnie wrócił do klubu i oddał dwa strzały w głowę. Źródła podają, że zabójca jest policjantem, który tego wieczoru był po służbie. 

Leandro został odwieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili śmierć mózgową i niestety nie udało się go uratować. Przypomnijmy, że ledwie dwa miesiące temu Leandro wywalczył swój 8 tytuł Mistrza Świata BJJ.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »