NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

W wieku 21 lat zmarła Kamila Jacewicz

W wieku 21 lat zmarła Kamila Jacewicz, którą dobrze kojarzyło środowisko sportów walki. Kobieta pracowała przy galach bokserskich oraz MMA jako ring girl. Od września ubiegłego roku walczyła z nieznaną chorobą.
 
Dramat rodziny Kamili Jacewicz zaczął się we wrześniu ubiegłego roku, o czym możemy przeczytać w serwisie zrzutka.pl. To właśnie na tym portalu rozpoczęto zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji kobiety.
 
Problemy zdrowotne Jacewicz trwały od kilku miesięcy. Wszystko zaczęło się od kłopotów z oddychaniem, były też duszności.
 
„Karetka zabrała ją do szpitala. Jak się okazało, doszło do zatrzymania akcji serca, prawdopodobnie zostały uszkodzone komórki odpowiadające za oddychanie” – czytamy w opisie zbiórki na portalu zrzutka.pl.
Kamila Jacewicz zmarła po kilku miesiącach walki z chorobą. Informację o jej śmierci podała organizacja „Unia Sportów Walki – M / PMMA Wschód”. „Z przykrością powiadamiamy, że zmarła jedna z naszych Hostess. Niech spoczywa w spokoju” – czytamy w komunikacie.
 
W mediach społecznościowych pojawił się także nekrolog. Pogrzeb 21-letniej kobiety jest zaplanowany na 5 lutego (sobota).