W walce Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim zawiodła nie tylko szczęka „Szpili”, ale cała głowa.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Wydaje się, że pięściarz z Wieliczki sam nie uwierzył, że już pierwszym ciosem powalił rywala na deski. To było początkiem jego końca. Wydaje się, że to będzie koniec kariery pięściarskiej Szpilki. Teraz kibice zadają sobie jedno ważne pytanie.

Łukasza Różańskiego można już spokojnie okrzyknąć zawodnikiem, który odsyła polskie sławy na pięściarską emeryturę. W dodatku robi to w swoim rodzinnym Rzeszowie. Najpierw w lipcu 2019 r. znokautował Izu Ugonoha, który po tamtej porażce nie pojawił się już w ringu. Zamienił go jednak na klatkę KSW.
Czy ten sam los czeka Artura Szpilkę? Co dalej z jego przyszłością? Tutaj odpowiedź może już nie być taka prosta. „Szpila” już przed starciem zapowiadał, że jeśli przegra, to kończy karierę i przenosi się do MMA. Niekoniecznie jednak do KSW.
Współzałożyciel największej organizacji mieszanych sztuk walk w Europie Martin.
 Lewandowski od lat twierdzi, że cały czas jest w kontakcie z byłym pretendentem do pasa mistrza świata wagi ciężkiej, proponując mu różne wizje rozwoju. Warto dodać, że na gali KSW 41 doszło już do awantury z udziałem Szpilki. Zawodnik z Wieliczki wszedł do klatki po walce Tomasza Oświecińskiego z „Popkiem Monsterem” i uderzył pierwszego z nich.
Do pewnego czasu angaż w KSW był prawdopodobną kolejnością zdarzeń. Dopóki na scenie nie pojawił się nowy gracz – FAME MMA. Jeden z szefów FAME Krzysztof Rozpara również twierdzi, że prowadzone są wstępne negocjacje ze „Szpilą”. Zawodniczką wymienionej organizacji jest narzeczona Artura, Kamila Wybrańczyk, która na ostatniej dziesiątej gali uległa Marcie Linkiewicz w starciu o pas.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »