NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Vicente Luque vs Belal Muhammad

Jak potwierdza Brett Okamoto z ESPN – partner UFC – main eventem zaplanowanego na 16 kweitnia wydarzenia będzie rewanżowa konfrontacja pomiędzy dwoma czołowymi zawodnikami kategorii półśredniej – Vicente Luque’em oraz Belalem Muhammadem.

 
 
Zaowdnicy po raz pierwszy spotkali się w klatce, w listopadzie 2016, na gali z numerem 205. Wówczas to Vicente Luque (21-7-1) pokazał się z lepszej strony, rozbijając Belala Muhammada (20-3) już w inauguracyjnej odsłonie. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło, dlatego 16 kwietnia zobaczymy, który z nich zrobił większy progres.
„Według źródeł, Vicente Luque vs. Belal Muhammad będzie walką wieczoru zaplanowanej na 16 kwietnia gali. Zajmują oni kolejno 4. i 5. lokatę w rankingu UFC. Będzie to rewanż po tym, jak spotkali się w 2016, gdy Luque zwyciężył przez TKO. Ważna walka dla całej dywizji.”
 
Luque obecnie może pochwalić się serią czterech wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji, w sierpniu minionego roku, kiedy podczas gali UFC 265 skrzyżował rękawice z Michaelem Chiesą (17-6). Brazylijczyk nie dał wtedy swojemu przeciwnikowi żadnych szans, szybko i efektownie go poddając.
Muhammad natomiast swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu. Stanął wówczas w szranki ze słynącym z bardzo dobrej stójki, Stephenem Thompsonem (16-6-1) i kontrolując przebieg konfrontacji, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.
AI Chatbot Avatar