Tyron Woodley wypowiedział się o sile ciosu Mike’a Tysona.

utworzone przez | Wrz 14, 2020 | Boks, Ciekawostki, MMA | 0 komentarzy

Tyron Woodley wypowiedział się o sile ciosu Mike’a Tysona. Były mistrz wagi półśredniej UFC odniósł się do zbliżającej się walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem.
Będzie to walka pokazowa między 54-letnim Tysonem, a trzy lata młodszym Jonesem Juniorem. Odbędzie się ona 12 września w Dignity Health Sports Arena w Los Angeles.
Kto jest faworytem tej konfrontacji według Woodleya?

Tyron Woodley o sile ciosu Tysona: Powinni stawiać przed nim największych pedofilów

“T-Wood” nie ma wątpliwości, że faworytem jest “Żelazny Mike”. Jako kluczowy argument Amerykanin wskazuje na siłę ciosu Tysona:
Studiowałem jego ciosy bardzo uważnie. Obejrzałem wiele filmów z walk zarówno Tysona, jak i Jonesa Juniora. Uważam, że Mike Tyson ma taką moc w rękach, że jak kogoś trafi, to ten od razu upada. I to ma taki cios bez względu na to, w jakim jest wieku. Nie widzę możliwości, by nie trafił w końcu Jonesa Juniora
To jest ogromna moc w rękach. Powinni stawiać przed nim największych pedofilów świata i pozwolić, by Mike uderzył ich raz. Byłoby po sprawie, tak mocny ma cios.”

Choć Woodley zdradza, że Roy Jones Junior ma też możliwość wygrania nadchodzącej rywalizacji, ale czy wiek mu na to pomoże?

“Oczywiście Jones Junior ma szansę w tej walce. Może spróbować zabrać mu trochę tlenu, ale nie sądzę, by Roy Jones Junior był w lepszej formie fizycznej, wiesz?”

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This