Trylogia pomiędzy Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Dana White przekazał fanom świetne wiadomości w sprawie trzeciej walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Termin i miejsce pojedynku jest już znane, choć oficjalnie nie zostało to jeszcze ogłoszone.

Według White’a, trylogia pomiędzy Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem odbędzie się na gali UFC 264, która jest planowana na 10 lipca w T-Mobile Arena w Las Vegas.

– Taki jest plan – powiedział White na konferencji prasowej po UFC 260. – Mam taką nadzieję, że dojdzie wtedy do trzeciej walki.
Warto dodać, że Poirier w kolejnym pojedynku mógł walczyć o pas mistrzowski UFC w wadze lekkiej, ale zrezygnował z tej możliwośći, by przystąpić do trzeciej konfrontacji z McGregorem.
Do tej pory obaj wygrali po jednej walce. Irlandczyk znokautował Amerykanina we wrześniu 2014 roku. W drugim starciu, w styczniu na UFC 257, to „Diament” zastopował ciosami „Notoriousa”.
Trzecie starcie McGregora z Poirierem to gwarancja dużych zysków z PPV. Według nieoficjalnych informacji, UFC 257 osiągnęło drugi najlepszy wynik sprzedaży pay-per-view w historii amerykańskiej organizacji.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″ custom_margin=”-82px|auto||auto||”][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »