NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Tony Ferguson z propozycją dla Jake’a Paula

Tony Ferguson wyszedł z propozycją dla nowego nabytku organizacji PFL, Jake’a Paula. „El Cucuy” zaoferował Youtuberowi pomoc w przygotowaniach do rywalizacji.Paul podpisał nie tak dawno kontrakt z PFL, gdzie zadebiutuje w MMA. Dotychczas 25-latek rywalizował w boksie. W tej dyscyplinie pokonał trzech byłych zawodników UFC w osobach Bena Askrena, dwukrotnie Tyrona Woodleya oraz Andersona Silvy. Teraz Paul postanowił zrobić kolejny krok w swojej karierze. Jednocześnie Jake założył wraz z innymi członkami platformę PFL PPV Super Fights, która ma gwarantować minimum 50% ze sprzedaży dla zawodników.

25-latek pozostaje rozchwytywany jeżeli chodzi o chętnych na pojedynek z nim. Są też tacy, którzy chętnie go przyjmą pod swoje skrzydła, aby go podszkolić. Z taką propozycją wyszedł były tymczasowy mistrz dywizji lekkiej UFC, Tony Ferguson. Za pośrednictwem Twittera „El Cucuy” przekazał swoją ofertę Youtuberowi.

-,,Daj mi znać kiedy będziesz potrzebował dobrego trenera MMA Jake. Możesz być jednym z moich uczniów.”

Ferguson (MMA 25-8) najlepsze lata ma już za sobą. 38-letni zawodnik przegrał od 2020 roku pięć walk z rzędu. Ostatnia porażka miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku na UFC 279, kiedy to w starciu głównym wydarzenia poległ Nate’owi Diazowi. Zawodnik ze Stockton poddał Fergusona w czwartej rundzie walki. „El Cucuy” w 2017 roku zdobył tymczasowy pas dywizji lekkiej, który stracił później z powodu kontuzji.

AI Chatbot Avatar