Tony Ferguson vs Khabib Nurmagomedov ? Czy to możliwe?

Popularny „El Cucuy”, który aktualnie nie ma najlepszej sportowej passy, w poniedziałek gościł w audycji „The MMA Hour”. Podczas rozmowy z dziennikarzem Arielem Helwanim zabrał głos na temat rywalizacji z emerytowanym Rosjaninem. Ulubieniec publiczności zaproponował, aby zwieńczyć ją udziałem w programie „The Ultimate Fighter”, który pomógł rozpocząć wielkie kariery sporej liczbie wojowników.
-,,Wierzę, że przeznaczona nam jest rywalizacja – tak jak kiedyś powiedział tata Khabiba. Bardzo chciałbym konkurować z nim w roli trenera w „The Ultimate Fighter”. Co wy na to? Wygra ten, którego drużyna będzie lepsza. Khabib, gwarantuję ci, że moje umiejętności trenerskie są lepsze niż twoje. Nie ma znaczenia, w jakiej dyscyplinie będziemy rywalizować. Fajnie byłoby zakończyć konflikt, uścisnąć mu dłoń i zamknąć ten rozdział.”!
 
Okazuje się, że wyżej przytoczona wypowiedź nie umknęła uwadze Nurmagomedova, który za pośrednictwem mediów społecznościowych – dość niespodziewanie – wyraził swoje zainteresowanie taką propozycją. Co więcej, zaoferował alternatywne rozwiązanie na wypadek, gdyby nie udało się sfinalizować zamysłu.
 
Chwilę później do wpisu odniósł się 38–letni Amerykanin, który skomentował go w swoim stylu.
 
-,,Tony, podoba mi się ten pomysł z TUF’em. Skontaktuj się ze swoimi przełożonymi i niech złożą nam ofertę. Jeśli jednak nie mają propozycji, to ja osobiście zaproponuję ci umowę na platformie Eagle FC. My tutaj działamy”!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.