Tomasz Romanowski (13-9) vs Aleksandar Rakas (13-9)

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

 

Niecałych dwóch minut potrzebował Tomasz Romanowski (13-9) na pokonanie Aleksandara Rakasa (13-9) na gali KSW 63 w Warszawie. Polak zwalił rywala z nóg potężnym lewym sierpowym.

Romanowski wygrał drugi pojedynek w KSW. Zwycięzca programu „Tylko Jeden” udanie powrócił po porażce przez nokaut z Patrikiem Kinclem. 
Po efektownej wygranej przez nokaut „Tommy” wyzwał do walki Adriana Bartosińskiego, który do tej pory świetnie spisuje się w KSW i jest niepokonany. Obaj mieli zmierzyć się już w finale programu, ale kontuzja wykluczyła „Bartosa” z pojedynku o główną nagrodę. 
Tomasz Romanowski zwyciężył dopiero piąty pojedynek przez nokaut w zawodowej karierze. 32-latek odniósł 14. zwycięstwo w MMA. 
Triumf nad Aleksandarem Rakasem to cenny skalp w karierze Polaka. Z kolei podopieczny legendarnego Mirko „Cro Copa” Filipovicia przegrał drugą walkę z rzędu w KSW. Poprzednio znokautował go Michał Michalski. 
Galę KSW 63 można oglądać w systemie PPV na KSWTV.com, Polsat Box Go oraz w Polsat Box i sieciach kablowych w cenie 40 zł. W walce wieczoru Roberto Soldić zmierzy się z Patrikiem Kinclem o mistrzowski pas w kategorii półśredniej.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »