Tomasz Nowicki (11-0, 3 KO) ciężko znokautował Andresa Reynoso (13-9-1, 3 KO)

Tomasz Nowicki (11-0, 3 KO) ciężko znokautował Andresa Reynoso (13-9-1, 3 KO) w ostatnich sekundach drugiej rundy na gali Tymex Boxing Night 19 w Radomsku. 27-latek idzie jak burza w zawodowej karierze.

Akcja Nowickiego to mocny kandydat do nokautu roku w polskim boksie. Bardziej doświadczony Reynoso padł nieprzytomny na deski po silnym ciosie z lewej ręki. Bokserowi z Argentyny potrzebna była pomoc medyczna.
 
Tomasz Nowicki odniósł 11. zwycięstwo w profesjonalnej karierze. Pięściarz grupy Tymex Boxing Promotion narzucił sobie ostre tempo w 2021 roku, bowiem była to jego czwarta wygrana.
 
27-latek nie ukrywa, że chciałby zawalczyć o mistrzostwo Polski wagi super półśredniej z Przemysławem Zyśkiem. W poprzednim starciu, przed własną publicznością w Obornikach, wypunktował on Kolumbijczyka Joela Julio (39-7, 33 KO), byłego pretendenta do tytułu mistrza świata.
 
-Po dziewiątej walce rozpocząłem współpracę z psychologiem i od tego szybko się rozwinąłem. Z walki na walkę będzie coraz lepiej. Za trzy lata będziecie mnie za oceanem oglądać – powiedział Nowicki w rozmowie z dziennikarką TVP Sport.
 
W walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 19 Robert Parzęczewski (27-2, 17 KO) zmierzy się z Tarasem Gołowaszczenką (6-4, 3 KO) o pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze superśredniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wotore vs Gromda

Jak pewnie wiecie, w piątek odbędzie się czwarty już turniej brutalnych walk na gołe pięści WOTORE. W głównej odsłonie zobaczymy walkę pomiędzy mistrzem federacji K.O.T.S.

Czytaj więcej »

Serce sportowca

Serce sportowca (z ang. Athlete heart) to określnie zespołu fizjologicznych zmian jakie zachodzą w układzie sercowo-naczyniowym pod wpływem treningu sportowego. To fizjologiczny przerost mięśnia sercowego,

Czytaj więcej »