Teraz doszły kolejne fatalne wiadomości.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Wcześniej stracił rękę. Teraz doszły kolejne fatalne wiadomości. Na dodatek nie ma pieniędzy, żeby opłacić bardzo drogie chirurgiczne zabiegi.

Jak podaje „Mirror”, były amerykański wrestler Jimmy Rave przeszedł amputację obu ud powyżej kolan. Mężczyzna miał problemy z chodzeniem i w wakacje 2020 roku skonsultował się z chirurgiem. Ten, po przeprowadzeniu badań, stwierdził, że przyczyną problemów jest zakażenie gronkowcem złocistym.

Efektem była amputacja obu nóg. Sportowiec dopiero teraz opisał sprawę w portalach społecznościowych, bowiem wcześniej nie chciał się przyznać, co to spotkało. Teraz jednak potrzebuje pieniędzy, aby zapłacić za leczenie.

Rachunek wynosi ok. 100 tys. dolarów (ok. 400 tys. zł).

– Nadszedł czas, abym wszystko powiedział. Przeszedł amputację obu nóg. Promotorzy potwierdzą, że miałem z tym wielkie problemy – dodał Rave (prawdziwe nazwisko – James Guffey).

38-letni wrestler w zeszłym roku miał amputowaną lewą rękę z powodu nieokreślonej infekcji. Rave zaprzeczył równocześnie, że powodem amputacji było ciężkie uzależnienie od narkotyków. – Nie wiem, skąd biorą się te plotki. Miałem z tym problem, ale to już przeszłość – napisał.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »

Łokieć w głowę!

Cios łokciem jest zabroniony w większości sportów walki. Wyjątkiem jest muay thai oraz niektóre organizacje MMA, czy Valetudo jak WOTORE które zezwalają na cios łokciem w określony sposób. Głównym

Czytaj więcej »