Ten złodziej samochodów tym razem źle trafił.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

W sieci pojawiło się nagranie z monitoringu, na którym widać, jak zawodnik MMA udaremnił próbę kradzieży swojego auta.

Jordan Williams opublikował w mediach społecznościowych nagranie z kamery monitoringu, na którym widać, jak złodziej stara się ukraść jego samochód. Do zdarzenia doszło przy sklepie na stacji benzynowej.

Na filmie widać, że mężczyzna z powodzeniem wchodzi do auta, uruchamia go i lekko cofa. Zawodnik wagi półśredniej UFC szybko się jednak zorientował, wybiegł ze sklepu i zdążył wyrzucić złodzieja z auta. 

Złodziej na swoje szczęście nie wdał się w przepychanki z zawodnikiem MMA i szybko uciekł z miejsca zdarzenia.

„Szkoda, że nie uderzyłem go po tym klinczu, gdy wyrzuciłem go z auta i nie dokończyłem sprawy na ziemi. Ale chociaż zadowolę się odzyskaniem samochodu” – napisał Williams obok filmiku.

„Wybrał zły samochód”, „ma szczęście” – tak całe zdarzenie komentują fani zawodnika, który legitymizuje się bilansem 9 wygranych i 5 porażek w zawodowym MMA.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

182 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »