Tato Primera vs Kamil Kraska

Tato Primera (17-11, 10 KO, 2 SUB) podejmie Kamila Kraskę (7-1, 3 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w Arenie Ostrów. Pojedynek zakontraktowano w limicie umownym do 79 kilogramów.

 
Kraska wygrał swój ostatni pojedynek – po szalonym boju pokonał decyzją sędziów Jose Barriosa podczas FEN 35. Wojownik z Ostrowa Wielkopolskiego ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu w Fight Exclusive Night, pokonując już w premierowej odsłonie przez poddanie Szymona Szarpaka.
 
W swojej drugiej walce dla FEN, podczas 29. edycji, Kamil Kraska poddał Piotra Golona. Później dorzucił do swojego dorobku jeszcze dwa triumfy, oba przed czasem. Łukasz Dziudzia przegrał z nim przez techniczny nokaut, a poddany gilotyną został Paweł Karwowski. W swoim ostatnim starcie Kraska wygrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie z Mateuszem Głuchem. W grudniu 2016 roku został amatorskim mistrzem Polski podczas zawodów, które odbyły się w Sochaczewie. Przed przejściem na zawodowstwo stoczył 23 pojedynki, z których 20 wygrał.
 
Tato Primera w ostatnim czasie walczył pod szyldem organizacji Oktagon, w której 2 walki wygrał i 2 przegrał. W grudniu 2020 roku zwyciężył decyzją sędziów z przedstawicielem gospodarzy, Andrejem Kalasnikiem.
„El Espectaculo” 12 swoich wygranych pojedynków skończył przed czasem – ma na koncie 10 nokautów oraz 2 poddania. W 2018 roku Hiszpan okazał się lepszy od Edera de Souzy, aktualnego mistrza FEN w kategorii półciężkiej.

Marques wygrywa!

Cenne zwycięstwo odniósł Edson Marques (11-2). Po jednym z ciosów Brazylijczyka w drugiej rundzie Eduard Folayang (22-13) runął na matę twarzą do dołu. Filipińczyk próbował

Czytaj więcej »