NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Szymon Kołecki (10-1) potrzebował jedynie chwilki by znokautować Akopa Szostaka

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Niespodzianki nie było. Szymon Kołecki (10-1) potrzebował jedynie 45 sekund by znokautować Akopa Szostaka (4-4) w walce wieczoru KSW 62 w Warszawie. Czy topór wojenny między zawodnikami został zakopany?

Walkę agresywnie rozpoczął Kołecki, który od pierwszych sekund narzucił presję rywalowi. Obaj szybko wdali się w mocne wymiany uderzeń. Cios za cios, Szostak chwiał się na nogach. Wreszcie mistrz olimpijski kapitalnie ustrzelił przeciwnika podbródkowym i było po walce. To był ciężki nokaut. 
Prywatny konflikt pomiędzy Szymonem Kołeckim i Akopem Szostakiem rozwiązano w klatce. Obaj bohaterowie walki wieczoru podziękowali sobie za pojedynek. – Kolegami nigdy nie będziemy, ale życzę mu wszystkiego najlepszego – powiedział utytułowany sztangista.
To było najszybsze zwycięstwo Szymona Kołeckiego w KSW. 39-latek trenujący pod okiem Mirosława Oknińskiego wygrał wszystkie dotychczasowe pojedynki w szeregach Konfrontacji Sztuk Walki. Wcześniej uporał się z Mariuszem Pudzianowskim, Damianem Janikowskim i Martinem Zawadą. 
Po szybkim triumfie na KSW 62 rekord zawodowy mistrza olimpijskiego w MMA to 10 wygranych i 1 porażka. 
Z kolei Akop Szostak nadal nie wygrał pojedynku w KSW. Były kulturysta, trenujący w WCA Fight Team Warszawa, wcześniej został znokautowany przez Erko Juna (w 36 sekund), a debiut przeciwko Jamie’em Sloanem uznano za walkę nierozstrzygniętą po przypadkowym faulu ze strony reprezentanta Polski.  

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″ custom_padding=”0px|||||”][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

JOYCE RYWALEM FURY’EGO W LECIE?

O planach Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) już Was informowaliśmy. A jakie kroki podejmie Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC?Mike Coppinger – znany i

Czytaj więcej »
AI Chatbot Avatar