Szymon Karolczyk (4-2) zmierzy się z Błażejem Majdanem (2-4) na gali Armia Fight Night

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, szeregowy Szymon Karolczyk po raz kolejny będzie miał okazję zaprezentować swoje sportowe umiejętności kibicom Armia Fight Night.

Reprezentant klubu Ankos MMA, trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego, ostatnio dzielił plac boju z Michałem Dominem na KSW 63 – po walce na pełnym dystansie musiał uznać wyższość swojego rywala. Warto tu jednak nadmienić, iż wziął pojedynek na 10 dni przed galą i mimo krótkiego okresu przygotowań zaprezentował się bardzo dobrze.

Karolczyk pod sztandarem AFN przegrał z Adrianem Kępą, wygrał natomiast z Kamilem Czyżewskim. W swojej zawodowej karierze mierzył się także z Adrianem Szybą, Miłoszem Wąsikiem oraz Dawidem Gałęckim – wszystkie te walki zwyciężył, w tym dwie już w pierwszej rundzie.

Błażej Majdan to szeregowy 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich, trenujący pod okiem Kamila Lamczyka i Grzegorza Bigonia w Wojskowej Sekcji Walki w bliskim kontakcie „Podhalańczyk”. Ostatni pojedynek stoczył 2 lata temu – jego rywalem był Jan Siroky na gali Octagon FC 5.

Czy długo niewidziany Majdan zdoła pokonać Karolczyka, który po raz piąty w tym roku wejdzie do klatki? O tym przekonamy się już 5 listopada!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]