Święta Bożego Narodzenia to czas radości, a także jedności. Z podobnego założenia wychodzą Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka, którzy wymienili uprzejmości w mediach społecznościowych.

Ostatni pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego nie był atrakcyjny dla oka. „Pudzian” przegrał w niecałe dwie minuty z Mamedem Chalidowem w walce wieczoru na gali XTB KSW 77. Teraz coraz częściej mówi się o jego kolejnym, potencjalnym rywalu.Miałby nim być Artur Szpilka, który na swoim koncie ma już dwie wygrane w MMA – z Sergiejem Radczenką i Denisem Załęckim. Takie starcie elektryzowałoby sporą część fanów federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.Obaj podczas Świąt Bożego Narodzenia zaskoczyli kibiców. Artur Szpilka skomentował jedno ze zdjęć Mariusza Pudzianowskiego w mediach społecznościowych. Były pięściarz postanowił nawet użyć zdrobnienia.

,,Wesołych świąt Maniuś” – napisał Szpilka pod postem na Facebooku. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie. „Wzajemnie kolego” – odpisał „Pudzian”.Dla Mariusza Pudzianowskiego porażka z Mamedem Chalidowem na gali XTB KSW 77 była ósmą w trzynastoletniej karierze w sportach walki. W swoim rekordzie pięciokrotny mistrz świata Strongman ma również siedemnaście zwycięstw.