Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski szykują się do twardego pojedynku. Na gali KSW: XTB Colloseum 2 na Stadionie Narodowym będą spadały bomby wielkiego kalibru. „Szpila” przed pojedynkiem zmienił swoje plany treningowe. W końcu jednak spotkał się z Pudzianowskim na sali w warszawskim klubie WCA. Zrobiło się głośno!

Ten pojedynek rozgrzewa polskich kibiców sportów walki. Artur Szpilka zmierzy się na Stadionie Narodowym z Mariuszem Pudzianowskim. To będzie jedna z ozdób gali na Stadionie Narodowym. Zwłaszcza „Szpila” dba o to, by o starciu było bardzo głośno. Przed oficjalnym ogłoszeniem pojedynku nagrywał kolejne wideo, nawołując „Mariusz” i szukając swojego rywala w różnych miejscach świata. Teraz też „dolał oliwy do ognia”.

Artur Szpilka znów postanowił nieco podgrzać atmosferę przed zbliżającym się starciem na Stadionie Narodowym na Colloseum 2. „Szpila” zaczepiał Pudzianowskiego, który śmiał się z całej sytuacji. Całość była jednak jedynie żartem, a obaj panowie znakomicie się bawili.

– Come on, man! Come on, man – krzyczał w stronę Mariusza Pudzianowskiego Artur Szpilka, gdy dookoła stało wiele osób i nagrywało całą sytuację, która toczyła się oczywiście w sympatycznej atmosferze żartu. – Mariusz, przygotuj nogi na sprinty, jak będzie uciekał – żartował siedzący obok trener „Pudziana” Arbi Shamaev. Całość została uwieczniona na Instagramie Rafała Kijańczuka, innego zawodnika KSW.Przypomnijmy, że Artur Szpilka przed walką z byłym strongmanem zmienił sztab szkoleniowy. Obaj zawodnicy trenowali przez lata w WCA. Teraz jednak „Szpila” ma innego głównego trenera.

W walce wieczoru gali KSW: XTB Colloseum 2 na Stadionie Narodowym ma mierzyć się Mamed Khalidov, którego rywal ma zostać ogłoszony w poniedziałek, 3 kwietnia.