Stawką kolejnego starcia Jędrzejczyk raczej nie będzie pas!

utworzone przez | Wrz 26, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Polska wojowniczka szykuje się do walki o powrót na tron w UFC. Najpierw jednak będzie musiała stoczyć co najmniej jeden pojedynek.

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Jędrzejczyk nie pojawi się do końca roku w oktagonie. Polska zawodniczka MMA mówiła o tym wcześniej , ale kolejną walkę chce stoczyć już o pas organizacji UFC. Ostatni pojedynek Jędrzejczyk stoczyła 7 marca w Las Vegas. Przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Weili Zhang po brutalnej wymianie ciosów.

Inne plany ma Dana White. Szef najlepszej organizacji MMA na świecie przyznał, że stawką kolejnego starcia Jędrzejczyk raczej nie będzie pas. Wszyscy liczą na rewanż z Zhang, jednak najpierw Polkę czeka starcie z inną przeciwniczką.
White również bierze pod uwagę walkę z Chinką, ale wcześniej ma inne plany wobec Polki. Powiedział o tym w rozmowie z Polsatem Sport. Potwierdził, że najpierw Zhang spotka się z Rose Namajunas, byłą rywalką JJ.

– Rose będzie na pewno kolejną pretendentką do walki z Weili o pas wagi słomkowej, ale wiem, że dużo osób chce ponownie zobaczyć walkę Jędrzejczyk z Zhang. Zawsze będziemy mieć ten potencjalny rewanż z tyłu głowy. Prawdopodobnie Joanna będzie musiała stoczyć jeden pojedynek z inną rywalką, a potem dojdzie do ponownego spotkania z Chinką – powiedział Dana White

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This