Sobota stoczy krwawy bój z Puszbarberem na gali PRIME: Zadyma! Pochodzący z Szczecina raper wyzwał na pojedynek “Pusza” w mediach społecznościowych. Ten długo się nie zastanawiał i zaakceptował wyzwanie. Obaj zmierzą się w formule bokserskiej.

Michał Sobolewski znany pod pseudonimem “Sobota” to raper, który tworzy muzykę od lat 90-tych. W trakcie swojej kariery współpracował z czołowymi muzykami w Polsce m.in. z Matheo czy Popkiem. Spróbował również swoich sił jako aktor w filmach , m.in. w “Kobiety Mafii” czy “Totem”. Fani MMA mogą kojarzyć chociażby jego utwór “Do góry łeb”, do którego wychodził jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW – Michał Materla. W 2020 roku 43-letni “Sobota” poinformował o zakończeniu kariery muzycznej. W sportach walki zadebiutował pojedynkiem z innym raperem Filipkiem, starcie przegrał jednak na punkty.

Adrian “Puszbarber” Salwa to znana postać w polskim internecie. Współpracował z ekipą Kamerzysty i pojawiał się w wielu produkcjach youtube’owych. Jest najbardziej znanym barberem w Polsce. Obecnie trenuje pod okiem Amadeusza Ferrariego, więc możemy się po jego występie spodziewać wielu emocji. Będzie to dla niego debiut na arenie sportów walki.