Śledczy chcą wznowić śledztwo !

utworzone przez | Wrz 3, 2020 | Ciekawostki | 0 komentarzy

W 2017 roku słynny y zawodnik MMA został skazany na dożywocie. Teraz jego prawnicy i śledczy chcą wznowić śledztwo choć są na to marne szanse .

Amerykański zawodnik MMA, znany jako War Machine, został skazany na dożywocie za porwanie i molestowanie seksualne swojej byłej partnerki w 2014 roku.
Jonathan Paul Koppenhaver, bo tak naprawdę nazywa się 38-letni obecnie zawodnik, został uznany winnym ataku na Christy Mack i jej przyjaciela Corey’a Thomasa po tym, gdy oskarżył ich o romans.
Wtargnął do domu Christy Mack w Las Vegas i zobaczył ją leżącą w łóżku z Coreyem Thomasem, biznesmenem z branży internetowej. Wpadł w szał.
Najpierw zajął się Thomasem, którego bił bez opamiętania przez 10 minut. Później jednak pozwolił mężczyźnie opuścić dom. Jak się okazało, nie był to koniec, lecz dopiero początek horroru. Koppenhaver przez prawie dwie godziny katował Mack, która zarabiała na życie, grając w filmach pornograficznych (tak zresztą się poznali, zawodnik MMA także miał na koncie występy w takich produkcjach). Kobieta cudem uszła z życiem.

Mack w ataku doznała złamania oczodołu, nosa, żeber, miała też wybite zęby.
W oświadczeniu dla sądu Koppenhaver wyraził skruchę, przypisując swój atak stanowi depresyjnemu. Porównał się z była gwiazdą NFL Aaronem Hernandezem, który w więzieniu odebrał sobie życie po tym, gdy został skazany na dożywocie za morderstwo.
Nie ma dnia, w którym bym nie żałował tych wszystkich rzeczy, które zrobiłem. Byłem bardzo, bardzo zagubioną i pustą osobą – powiedział Koppenhaver w sądzie w Las Vegas.
Koppenhaver, który na zawodowym ringu wygrał 14 z 19 walk, będzie mógł się ubiegać o zwolnienie z więzienia dopiero po 36 latach. Będzie miał wówczas 72 lata. Skazany został łącznie za 29 przestępstw, w tym porwanie i próbę gwałtu. Sąd nie zgodził się natomiast z zarzutem usiłowania morderstwa.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This