Tomasz Sarara jest mocno zmotywowany przed jutrzejszym pojedynkiem. 37-latek wystąpi w main evencie KSW 73 w Warszawie, gdzie podejmie zawodnika publiczności ? Arkadiusza Wrzoska. Sarara zapewnia, że może złożyć deklarację, bowiem liczy na mocny pojedynek w stójce.

Tomasz zadebiutował w MMA podczas gali KSW 62. Sarara ostatecznie zmierzył się z Filipem Bradariciem (5-4). Krakowianin pokazał wielkie serducho. Już po pierwszej rundzie wielu kibiców obawiało się, że lekarz przerwie walkę (ze względu na obrażenia). Tomasz przetrwał bardzo ciężkie chwile, aby w trzeciej rundzie pokonać przed czasem morderczo zmęczonego już Chorwata.

Tomasz Sarara liczy, że będzie to mocna stójkowa wojna z Arkiem Wrzoskiem. Przy okazji wyjaśnią kto jest najlepszymi strikerem w Polsce.

-,,Mówimy, że jesteśmy najlepszymi strikerami w kraju, więc najwyższa pora przestać używać liczby mnogiej. Wyjaśnimy, kto jest takim fighterem. Ja powiem oficjalnie, mogę złożyć deklarację. Ja nie potrzebuję się z Arkiem turlać, nie potrzebuję obalać. Jeśli on to zrobi, to znaczy, że mu zmiękła rura i nie radził sobie z tym, co się działo u góry”.