Sandra Kruk (57 kg) i Daria Parada (75 kg) awansowały do finałów turnieju „Tenerife Island” w Santa Cruz de Tenerife

W czwartkowych walkach półfinałowych Sandra Kruk, była Wicemistrzyni Świata Seniorek, wygrała na punkty z Hiszpanką Jennifer Fernandez, zaś Daria Parada, była Mistrzyni Europy Kadetek i Juniorek oraz aktualna brązowa medalistka Młodzieżowych U19 Mistrzostw Świata, pokonała inną pięściarkę gospodarzy Patricię Martin.
 
Hiszpanka była liczona w 1 i 2 rundzie.
 
W sobotnich pojedynkach finałowych przeciwniczkami naszych zawodniczek również będą Hiszpanki – Sandra Kruk spotka się z Fatimą Cruz, a Daria Parada z Melissą Tudge.
 
Niestety z powodu kontuzji do półfinałowego pojedynku w kategorii 48 kg z Hiszpanką Carmen Gonzalez nie stanęła Natalia Rok. Polka doznała urazu we wczorajszej wygranej walce z Dunką Amalie Manich.
 
Z kolei w drugiej walce 1/2 finału wagi 48 kg Angelika Mięgoć przegrała z Hiszpanką Martą Lopez.
 
W sobotę, 18 grudnia na Teneryfie powalczą w finale także Agata Kaczmarska i Martyna Jancelewicz – 81 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »