NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Samociuk vs. Bradarić – na KSW 76

Pojedynek w królewskiej kategorii wagowej będzie walką otwarcia gali KSW 76. 12 listopada publiczność zgromadzoną w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim rozgrzeje starcie przedstawiciela młodszego pokolenia wagi ciężkiej w Polsce, Marka Samociuka (4-2, 2 KO), z lubiącym szybko nokautować rywali, Filipem Bradariciem (5-4, 5 KO).

Marek Samociuk to były zawodnik Federacji WOTORE , gdzie wygrał pierwszy turniej brutalnych walk w Polsce na gołe pięści. Ma za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Samociuk walczył w maju tego roku na gali KSW 70.

Filip Bradarić zadebiutował w KSW w lipcu roku 2021. Wszedł wówczas w zastępstwie na zaledwie dzień przed galą do walki z jednym z najlepszych polskich kickboxerów, Tomaszem Sararą i musiał uznać jego wyższość w klatce. Chorwat trenujący w Niemczech wszystkie swoje dotychczasowe wygrane zdobył przed czasem i we wszystkich walkach dokonał tego ciosami już w pierwszej rundzie. Przed wejściem do KSW Filip występował głównie w Niemczech, ale też w Austrii.