Salahdine Parnasse to  francuski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi piórkowej. Od 2017 roku zawodnik KSW Od 27 kwietnia 2019 do 30 stycznia 2021 tymczasowy mistrz KSW w wadze piórkowe.

Od 2017 roku zawodnik KSW. W debiucie dla organizacji zawalczył na KSW 41 z Łukaszem Rajewskim. Francuz został ogłoszony zwycięzcą poprzez większościową decyzję sędziów.

Kolejny pojedynek stoczył 14 kwietnia 2018 podczas KSW 43. Jego rywalem został Artur Sowiński. Po 3-rundowym boju po raz kolejny ręka Parnasse’a została uniesiona do góry.

1 grudnia 2018 podczas KSW 46 stanął do walki z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej Marcinem Wrzoskiem. Ponownie wygrał Francuz Po pewnym czasie publiczność zaczęła go porównywać do Kyliana Mbappé.

27 kwietnia 2019 podczas KSW 48 otrzymał walkę o mistrzowski pas KSW w wadze piórkowej. Jego rywalem o trofeum został Roman Szymański. Francuz po raz pierwszy w KSW zakończył walkę przed czasem nokautując Polaka w 2. rundzie. Tym samym Parnasse zasiadł na tronie dywizji do 66 kg.

Do pierwszej obrony pasa przystąpił 7 grudnia 2019 na KSW 52. Pretendentem do tytułu został były mistrz Cage Warriors i M1-GlobalIvan Buchinger. Przewalczywszy pełny dystans 5 rund, Francuz pokonał Słowaka poprzez jednogłośną decyzję sędziów, tym samym zachowując mistrzowski tytuł.

30 stycznia 2021 na gali KSW 58 przegrał po raz pierwszy w swojej zawodowej karierze, z Danielem Torresem. Brazylijczyk trafił Francuza przedramieniem w głowę, po którym sędzia ringowy przerwał pojedynek. Parnasse tym samym stracił swój mistrzowski tytuł.

Po utracie mistrzostwa Parnasse w kolejnym pojedynku podejmie znanego ze spektakularnych nokautów Chorwata Filipa Pejicia. Pojedynek jest oficjalnym eliminatorem do pasa mistrzowskiego