Ryan Spann ma zawalczyć 26 lutego z Ionem Cutelabą.

Dwóch mocno bijących zawodników kategorii półciężkiej UFC zmierzy się ze sobą w oktagonie w lutym 2022 roku. Jak informuje MMA Fighting, Ryan Spann ma zawalczyć 26 lutego z Ionem Cutelabą.

 
Spann (19-7 MMA) wróci do akcji po przegranej przez poddanie z bardziej doświadczonym Anthonym Smithem. 30-latek obecnie w UFC ma bilans walk 5-2, a w swojej karierze wygrywał z m.in. Antonio Rogerio Nogueirą czy Devinem Clarkiem. 16 z 19 wygranych w przeszości zdobywał przez skończenia przed czasem.
Cutelaba (16-6-1 MMA) w ostatnim pojedynku wygrał z Devinem Clarkiem przez decyzję sędziowską i przerwał złą passę trzech przegranych. 28-latek w swojej karierze mierzył się z m.in. Magomedem Ankalaevem czy Dustinem Jacobym. Obecnie jego bilans walk w UFC wynosi 5-5-1. 14 z 16 wygranych w przeszłości zdobywał on przez skończenia przed czasem.
 
Walką wieczoru tej gali będzie prawdopodobnie starcie Beneila Dariusha z Islamem Makhachevem.

Jak szkolono wojowników ninja?

Między XV a XVII wiekiem japońscy shinobi (w wolnym tłumaczeniu: „złodzieje”) zajmowali się sztuką kamuflażu, sabotażem oraz skrytobójstwem. Mieszkali w górskich osadach, gdzie mogli ćwiczyć potajemnie. Według Stephena

Czytaj więcej »