Rusza proces zawodnika MMA ,który w 2019 próbował nieudolnie zbiec stróżom prawa.

utworzone przez | Wrz 3, 2020 | Ciekawostki, MMA | 0 komentarzy

Rusza proces zawodnika MMA ,który w 2019 próbował nieudolnie zbiec stróżom prawa. Walczył on w przeszłości dla znanej federacji Bellator. Fighter był podejrzany o morderstwo dwóch osób i porwanie swojej żony.
Cedric “Spider-Man” Marks to zawodnik, którego nazwisko przeciętnemu kibicowi mieszanych sztuk walki nie mówi zbyt wiele. 44-latek zadebiutował na gali Bellatora w 2010 roku, ale po okazjonalnym występie, nie zawalczył już dla nich nigdy. Pojawiał się przede wszystkich w mniejszych federacjach.
Problemem przede wszystkim jest jego bardzo słaby rekord. Z 59 walk, które stoczył w swojej karierze, przegrał aż 27! “Spider-Man” ostatni raz pojawił się w klatce na gali RXMMA w marcu 2018 roku. Marks jest podejrzany o zamordowanie dwóch osób – swojej byłej dziewczyny Jenny Scott, a także jej przyjaciela Michaela Swearingina. W 2009 roku zaginęła też jego poprzednia żona, po której nie odnaleziono żadnego śladu po dziś dzień.
Zawodnik MMA był transportowany policyjną furgonetką, a zuchwała próba ucieczki miała miejsce, gdy stróże prawa zatrzymali się koło godziny siódmej rano posilić się w McDonaldzie. Obława trwała ponad dziewięć godzin, ale ostatecznie udało się go złapać!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This