Robert Bryczek pokonał w piątej rundzie przez nokaut Virgiliu Frasineaca

utworzone przez | Paź 4, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Robert Bryczek pokonał w piątej rundzie przez nokaut Virgiliu Frasineaca i został nowym mistrzem FEN w wadze półśredniej !

Fighter z Bielsko-Białej debiutował na zawodowstwie w 2011 roku. Między 2013 a 2019 roku zanotował serię siedmiu kolejnych zwycięstw z rzędu. 30-latek pokonał jednogłośnie na punkty Grzegorza Siwego, Artura Kamińskiego oraz Mate Kertesza. Bryczek w pierwszej odsłonie znokautował także niepokonanego wcześniej Alexandra Begmana.
Virgiliu Frasineac pochodzi z Mołdawii, ale od blisko dekady mieszka we Włoszech, gdzie trenuje w klubie Cardano Top Team. 25-latek na zawodowstwie zadebiutował w 2015 roku i zanotował zwycięstwo przez nokaut.

“Ice Man” przyjechał do Polski skazywany na porażkę. Szybko udowodnił, że nie był to przypadek. Niewiele potrafił, w klatce prezentował się bardzo przeciętnie. Wydawało się, że Bryczek pokona go już w pierwszej rundzie.

Tak się jednak nie stało. Poziom walki był bardzo słaby, niewiele się działo. Robert Bryczek w piątej rundzie w końcu posłał przeciwnika na deski. Dzięki temu został nowym mistrzem FEN w wadze półśredniej.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This