Robbie Lawler wraca na UFC 282

Wygląda na to, że Robbie Lawler nie ma jeszcze dość startów w MMA. “Bezwzględny” powróci do startów w oktagonie jeszcze w tym roku!

Rywalem Amerykanina będzie bardzo niebezpieczny Argentyńczyk, którego w przeszłości typowano nawet na przyszłego mistrza UFC.Informację o tym zestawieniu podał portal ESPN, więc pozostaje jedynie czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony UFC.

Robbie Lawler wystąpi na gali UFC 282, która odbędzie się 10 grudnia. Miejsce organizacji tego wydarzenia na ten moment jeszcze nie jest znane. Rywalem “Bezwzględnego” będzie Santiago Ponzinibbio.

Starcie to miało już się odbyć w przeszłości. Dokładnie na gali UFC 245 w 2019 roku. Wówczas jednak Argentyńczyk doznał kontuzji, która wyeliminowała go z tego pojedynku.

Lawler w swojej ostatniej walce w lipcu tego roku przegrał przez TKO w drugiej rundzie z Bryanem Barbereną. Wcześniej wyszedł zwycięsko z potyczki z inną legendą MMA – Nickiem Diazem.

Ponzinibbio natomiast ostatnio przegrał decyzją sędziów z Michelem Pereirą w maju tego roku. Walka Argentyńczyka z Brazylijczykiem zakończyła się bonusem za “walkę wieczoru” gali, w której brali udział

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »