Robbie Lawler powraca!

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Lawler zgodził się zastąpić rywala Geoffa Neala w walce z Neilem Magnym pod koniec tego miesiąca informując o tym na swoim koncie społecznościowym!.

Neal (13-2) miał zmierzyć się z Magnym (23-7) na UFC Fight Night 29 sierpnia, ale w niedzielę w mediach społecznościowych ogłosił, że wycofał się z powodu niedawnego incydentu zdrowotnego, który spowodował tygodniową hospitalizację. Lawler (28-14), który nie walczył od sierpnia 2019 roku też akurat szukał walki w tym okresie !
W swoim poście w mediach społecznościowych, 29-letni Neal ujawnił, że „prawie umarł” i dlatego został podłączony do aparatury do dializy.
Walcząc z Fort Lauderdale na Florydzie, Lawler chce złamać złą passę trzech przegranych walk z rzędu. Cierpiał z powodu urazu łąkotki po pięciorundowej przegranej walce z Rafaelem dos Anjosem w grudniu 2017 roku i od tego czasu przegrał również z Benem Askrenem i Colbym Covingtonem w dwóch rewanżowych walkach. Jego ostatnią wygraną była wygrana przez decyzje w walce przeciwko Donaldowi „Cowboyowi” Cerrone w lipcu 2017 roku!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]