Radzikowski, zadebiutuje na Fame MMA 12.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Podczas niedzielnej konferencji przed galą Fame MMA 11 włodarze organizacji ogłosili nowy nabytek. To były polski strongman.

W niedzielę odbyła się druga konferencja przed Fame MMA 11, którą zaplanowano w sobotę (2 października) w Arenie Gliwice. W pojedynku wieczoru zaprezentują się Norman Parke i Borys Mańkowski, obaj znani kibicom sportów walki z KSW.

Przed pojawieniem się uczestników Fame MMA 11 na scenę weszli włodarze Michał „Boxdel” Baron i Wojciech Gola. Chwilę potem ogłoszono nazwisko zawodnika, który wystąpi na kolejnej gali – Fame MMA 12. Będzie nim debiutant Krzysztof Radzikowski.

– Czemu MMA? Czy śladami Mariusza Pudzianowskiego? Dwa lata temu przestałem dźwigać ciężary zawodowo w zawodach Strongman. No i coś w życiu trzeba robić. A chciałem dalej pozostać w reżimie treningowym. Fajnie było schudnąć 30 kg. Zrobiła się lepsza forma i sylwetka. Można teraz popróbować swoich sił, a przy okazji to wiadomo o co chodzi… – zdradził jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy w historii.

– Jak mi się trenuje MMA? Zobaczycie niedługo. Na początku było gorzej, bo była większa waga. Wagę się zrzuciło, coś tam się robi. Niedługo będę się mógł pochwalić tym, co potrafię. Ogólnie jestem sympatyczny i niegroźny, ale jak ktoś mnie zdenerwuje, to będę dymił – dodał Radzikowski, który zadebiutuje na Fame MMA 12.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »

Łokieć w głowę!

Cios łokciem jest zabroniony w większości sportów walki. Wyjątkiem jest muay thai oraz niektóre organizacje MMA, czy Valetudo jak WOTORE które zezwalają na cios łokciem w określony sposób. Głównym

Czytaj więcej »