NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Przygoda Jeremy’ego Stephensa z UFC właśnie się zakończyła.

Najwyraźniej przygoda Jeremy’ego Stephensa z UFC właśnie się zakończyła. Jak bowiem potwierdza kilka zagranicznych portali – w tym MMA Fighting – organizacja nie przedłużyła kontraktu z amerykańskim weteranem.
 
 
W lipcu 2021 roku, Jeremy Stephens (28-19) podzielił oktagon wraz z naszym rodakiem – Mateuszem Gamrotem (20-1). Polak bardzo szybko rozpracował rywala, eksprosowo go obalając i poddając, co było najszybszą kimurą w historii organizacji. Pięć przegranych z kolei i jedna walka zakończona wynikiem „no contest” było najwyraźniej wystarczającym argumentem dla przedstawicieli organizacji, by nie przedłużać z nim umowy.
Zdecydowanie w tym przypadku możemy mówić o zakończeniu pewnej epoki. Stephens – choć nigdy nie udało mu się dojść na sam szczyt – występował pod sztandarem amerykańskiego giganta od 2007, a pojedynki z jego udziałem nierzadko były bardzo widowiskowe, co przyniosło mu sporą rozpoznawalność. Stoczył ich tam aż 34, więc spędził w tamtejszej klatce naprawdę dużo czasu. Na ten moment nie wiadomo, w jakiej organizacji – o ile w ogóle – zamierza startować.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JOYCE RYWALEM FURY’EGO W LECIE?

O planach Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) już Was informowaliśmy. A jakie kroki podejmie Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC?Mike Coppinger – znany i

Czytaj więcej »
AI Chatbot Avatar