Przyczyną wypadku i tragicznej śmierci wielkiej nadziei boksu 24-letniego Travella Maziona był telefon.

utworzone przez | Paź 14, 2020 | Boks, Ciekawostki | 0 komentarzy

Amerykańskie media podają informacje że przyczyną wypadku i tragicznej śmierci wielkiej nadziei boksu 24-letniego Travella Maziona był telefon . Pięściarzowi wróżyło się wielką przyszłość. W zawodowej karierze był niepokonany.
Mimo młodego wieku Mazion miał za sobą już sporo pojedynków na zawodowym ringu. W sumie stoczył siedemnaście walk, z czego aż trzynaście zakończył przed czasem. Nie dziwne więc, że wielu ekspertów wróżyło mu ogromną przyszłość. Zapewne gdyby nie przerwa spowodowana pandemią koronwairusa, Mazion postawiłby kolejny krok w swojej karierze.
Ta została jednak brutalnie przerwana. Amerykańskie media informują, że 24-letni pięściarz zginął w wypadku samochodowym przez pisanie w trakcie jazdy wiadomości sms. Według portalu dfw.cbslocal.com wypadek miał miejsce we wtorek około godziny 21:40 na ulicach Austin w Teksasie w lipcu tego roku ale dopiero teraz śledczym udało się potwierdzić wcześniejsze przypuszczenia. Dziennikarze twierdzą, że Mazion zderzył się czołowo z nadjeżdżającym samochodem. Bokser zmarł na miejscu, a kierowca drugiego pojazdu trafił do szpitala.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This