„Primetime” ogłosił zakończenie kariery i nie zawalczy z Polakiem

Michał Oleksiejczuk po efektownej wygranej z Samem Alvey’em wyzwał do pojedynku Uriaha Halla. Jamajczyk nie odpowiedział, ale wiemy z pewnością, że do takiej walki nie dojdzie.

-,,Z wielkim smutkiem odchodzę od najwspanialszego sportu na świecie. Będę tęsknić za niesamowitym personelem UFC, który stał się dla mnie jak rodzina i mentorami, których spotkałem po drodze. UFC dało mi najlepszą okazję, aby całkowicie wyjść poza moją strefę komfortu. Przez lata mierzyłem się z najlepszymi na świecie na najwyższym poziomie” – zakomunikował w mediach społecznościowych Uriah Hall.Jamajczyk do UFC trafił w 2013 roku dzięki świetnej postawie w programie „The Ultimate Fighter”, gdzie jego trenerem był Chael Sonnen. W swojej karierze mierzył się z czołówką kategorii średniej, a w pokonanym polu zostawił m.in. Andersona Silvę, Chrisa Weidmana czy Krzysztofa Jotkę.Hall poniósł porażki w dwóch ostatnich występach w UFC – z Seanem Stricklandem i Andre Munizem. 38-latek kończy karierę mając na swoim koncie 17 zwycięstw i 11 porażek.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »