NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Poznaliśmy pełną kartę walk High League 6!

Na poniedziałkowej konferencji zapowiadającej High League 6 poznaliśmy pełną kartę walk. Wygląda na to, że dla fanów freak fightów nie zabraknie emocji. Zobaczymy rewanż Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem czy też kolejne popisy rodziny Załęckich.

Jeszcze niedawno wydawało się, że na gali High League 6 fani freak fightów będą mogli zobaczyć jedną z najbardziej wyczekiwanych walk w historii pojedynków influencerów. Mowa o starciu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Niestety rywal „El Testosterona” musiał zrezygnować z walki ze względu na tragedię rodzinną.Organizatorzy jednak stanęli na wysokości zadania i zorganizowali solidne zastępstwo. Mowa o Pawle Jóźwiaku. Obaj panowie niedawno mieli okazję zmierzyć się na gali WOTORE 6 i tam prezes Fight Exclusive Night potrzebował niespełna 20 sekund na pokonanie wojownika z Częstochowy. Czy teraz będzie inaczej?Emocji nie powinno zabraknąć również w starciach klanu Załęckich. Denis Załęcki w formule bokserskiej w małych rękawicach podejmie Pawła Tyburskiego. Obaj uważani są za czołowych freak fighterów w Polsce. Nawet spekuluje się o ich angażu w KSW, dlatego można spodziewać się pokazu sportowych umiejętności.

Tych nie zabraknie również w walce Dawida Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Co więcej, jest tutaj podtekst rodzinny. Kubiszyn niedawno pokonał Denisa Załęckiego, więc można spodziewać się, iż ojciec będzie chciał się zrewanżować.Warto również zwrócić uwagę na kolejną walkę Dariusza Kaźmierczuka. Popularny „Daro Lew” mimo 49 lat na karku i rekordu 1-11 ciągle kontynuuje sportową karierę. Tym razem jego rywalem będzie uczestnik programu „Warsaw Shore” Przemysław „Sequento” Skulski.

Karta walk High League 6:

Main event: Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel

co-main event: Lexy Chaplin – Patrycja Hornik

Denis Załęcki – Paweł Tyburski (boks w małych rękawicach)

Konrad Karwat – Denis Labryga

Marcin Najman – Paweł Jóźwiak

Dawid Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (K-1 w małych rękawicach)

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Michał Cichy

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – Przemysław „Sequento” Skulski

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – Roger Salla

AI Chatbot Avatar