Potężnie zbudowany Greg Hardy (7-2) będzie rywalem Marcina Tybury (20-6)

utworzone przez | Lis 22, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Potężnie zbudowany Greg Hardy (7-2) będzie rywalem Marcina Tybury (20-6) na ostatniej gali UFC w 2020 roku, która 19 grudnia odbędzie się w Las Vegas. Polak do walki z Amerykaninem przystąpi po trzech wygranych z rzędu.
Hardy to były gracz futbolu amerykańskiego. MMA trenuje od czterech lat i szybko znalazł swoje miejsce w UFC. Po kilku szybkich wygranych w formule amatorskiej kontrowersyjny zawodnik w 2018 roku wziął udział w programie Dana White’s Contender Series. Następnie dzięki dwóm efektownym nokautom podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie.
Greg Hardy w UFC wygrał cztery z siedmiu pojedynków. Do grudniowej walki przystąpi po dwóch zwycięstwach w 2020 roku. W maju 32-latek pokonał na punkty Yorgana De Castro, a w październiku znokautował Maurice Greene’a.
Marcin Tybura jest zdecydowanie bardziej doświadczony od Amerykanina. Polak to były mistrz wagi ciężkiej organizacji M-1 Global, mający na swoim koncie pojedynki z czołówką wagi ciężkiej UFC. 35-latek z Uniejowa wygrał trzy ostatnie walki. W ostatniej wypunktował Bena Rothwella, a wcześniej okazał się lepszy od Sergieja Spiwaka i Maksima Griszina.

W walce wieczoru UFC Fight Night 183 w Las Vegas Leon Edwards zmierzy się z Chamzatem Czimajewem.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This