Poseł Paweł Kowal odkrył nową sportową pasję.

Znany poseł, Paweł Kowal odkrył nową sportową pasję. „Strasznie wciąga”

Zajmowanie się polityką i decydowanie o losach Polski w Sejmie może być dla umysłu wykańczające, dlatego warto mieć jakąś odskocznię. Taką znalazł poseł KO Paweł Kowal. Polityk pochwalił się zdjęciem z treningu bokserskiego.
Paweł Kowal to bardzo doświadczona i znana osoba w świecie polityki. Kilkukrotnie był posłem na Sejm. Wybrano go też do Parlamentu Europejskiego. Obecnie znów zasiada w polskim Sejmie.
 
Ostatnio 46-letni poseł Koalicji Obywatelskiej znalazł sobie odskocznię od polityki. Okazał się nią boks. W rozmowie polityk przyznał, że to pierwszy sport, w którym się zakochał. Mimo że trenuje dopiero od półtora miesiąca, to przyznaje, że pierwszy raz w życiu tęskni do treningów.
„Boks, siłownia to dobra odskocznia od polityki” – mówił Paweł Kowal, przyznając, że mimo wysiłku fizycznego, podczas ćwiczeń może odpocząć głowa.
 
Polityk, działając aktywnie na Instagramie, dodaje również zdjęcia ze swoich treningów. „Strasznie wciągają” – przyznał.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »