NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Polski pięściarz będzie walczył w finale Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach o złoty medal.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Przed wielką szansą w piątkowy wieczór stanie Jakub Straszewski. Polski pięściarz będzie walczył w finale Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach o złoty medal.
Fenomenalnie dla polskich pięściarzy przebiega turniej Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach. Ze świetnej strony zaprezentowały się polskie pięściarki, które zdobyły siedem medali – dwa srebrne oraz pięć brązowych. W walce o medale pozostał tylko jeden zawodnik – Jakub Straszewski.

Młody pięściarz, który trenuje na co dzień w klubie Champion Włocławek, to objawienie kieleckiego turnieju. Od samego początku wiadomo było, że siłę polskiej reprezentacji będą stanowiły kobiety, jednak dojście do finału przez Straszewskiego to wielkie, pozytywne zaskoczenie.

W trakcie turnieju Polak wygrał już cztery pojedynki. W poniedziałek, 19 kwietnia reprezentant Polski pokonał 3-2 Uzbeka Amirszoka Samadowa, zapewniając sobie medal. W półfinale Straszewski zwyciężył Hindusa Vishalem Guptę 5:0 (30-27, 30-27, 29-28, 29-28, 29-28).

Piątkowy pojedynek finałowy będzie dla młodego zawodnika z Polski z całą pewnością najważniejszym starciem w karierze. W podobnym miejscu w 1985 roku był Andrzej Gołota, który został srebrnym medalistom młodzieżowych mistrzostw świata. Przed Straszewskim ogromna szansa, by na zawsze zapisać się w historii polskiego boksu olimpijskiego.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar