NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Pojawiła się jednak przeszkoda w postaci Deontaya Wildera

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Wyrok sądu arbitrażowego gwarantuje Deontay’owi Wilderowi trzecią walkę z Tysonem Furym, która powinna się odbyć do 15 września 2021 roku. Ten pierwszy zamierza to wykorzystać.  Wilder mógłby od tego odstąpić, ale oczywiście nie za darmo. Fury ujawnił na Instagramie, że Deontay zażądał aż… 20 milionów dolarów!  Nikt nie zamierza płacić mu takich pieniędzy. – Wygląda na to, że znowu muszę rozbić mu czaszkę – stwierdził w mediach społecznościowych Tyson Fury, który stawkę zaproponowaną przez rywala nazywa żartem.

Ta sytuacja sprawia, że walka Fury’ego z Anthonym Joshuą jest bardzo mocno zagrożona. Wszystko wskazuje na to, że w związku z tym zamieszaniem Joshua będzie zmuszony do zmierzenia się z Ołeksandrem Usykiem. Dziennikarz Mike Coppinger z „The Athletic” podał już nawet dwie możliwe daty tej walki. Miałaby się odbyć albo 21 sierpnia, albo 28 sierpnia.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar